FERIE 2020

Zapraszaszamy na Mistrzowskie Ferie do Ninja Parku! Codziennie od 11.00 do 14.00 proponujemy inne zabawy i warsztaty i szaleństwo na konstrukcji zabawowej :

Poniedziałek 10.02 Misztrzowie Kuchni ,czyli warsztay kulinarne ,robimy pizze i słodkie przekąski

Wtorek 11.02. Mistrzowscy Naukowcy ! Robimy slimy i sztuczny śnieg , masa nieniutonowska i inne glutomasy!

Środa 12.02 Mistrz Ninja ! Zajęcia sprawnościowe i konkursy !

Czwartek 13.02 Mistrz wiedzy i sztuki ! Spotkanie z bajką czyli śmieszne ksiązki i opowiadania  i warsztaty kreatywne ( malowanie, rysowanie, wykonywanie ozdób)

Piatek 14.02 Mistrz Tańca i Zabawy , czyli bal karnawałowy w przebraniach i  konkursy taneczne

Zapraszamy do zapisów telefonicznych lub emailowych 698730047 ,697905011 biuro@pinezka.edu.pl .Cena jednego dnia zabawy od 11.00 do 14.00  (3 godziny) 30 zł , dzieci mogą na miejscu kupić frytki i nagetsy oraz  napoje.

ZAPRASZAMY NA OTWARCIE NASZEGO SKLEPU FIRMOWEGO GODAN!

Już w sobotę otwarcie naszego sklepu firmowego Godan😍

U nas znajdziecie wszystko, co jest potrzebne do organizacji udanej imprezy😁
Dekoracje urodzinowe, balony z helem, kostiumy karnawałowe... i wiele, wiele więcej🤩

Zapraszamy na uroczyste otwarcie do centrum handlowego przy Struga 60 C 14 grudnia w godz. 11.00 - 19.00. 🤗
Dla każdego przy zakupie miła niespodzianka😃

Do zobaczenia!

WARSZTATY PIERNICZKOWE W PINEZCE

Rodziców w tym czasie zapraszamy na kawę i ciasto do naszej kawiarni. Na miejscu można również kupić napoje i poczęstunek dla dzieci.

Cena za dziecko wynosi 30 zł.

Rezerwacja biletów pod numerem 697-905-011 lub przez formularz kontaktowy w zakładce ,,kontakt,, Prosimy o kupno biletu z wyprzedzeniem.