Oferta warsztatów dla Szkół i Przedszkoli

JESIEŃ I ZIMA 2019/2020

KARNAWAŁ 2020-,,BAL W MAGICZNYM LESIE"

Zapraszamy na zabawę karnawałową ,,Bal w Magicznym Lesie”! Czy może być coś bardziej fantastycznego?

Zabawę prowadzą Animatorzy przebrani w stroje bajkowe, którzy prowadzą konkursy i tańce animacyjne z dziećmi. W Magicznym Lesie czeka na dzieci mnóstwo ciekawych przygód. Udamy się w podróż do Starego magicznego Drzewa i odnajdziemy list od krasnoludków z wieloma śmiesznymi zadaniami do wykonania.

W zabawie wykorzystujemy muzykę dobraną do wieku dzieci, elementy rytmiczne i teatralne. Jest dużo ruchu, śmiechu i radości. Oprócz zabaw animacyjnych na dzieci czeka także zabawa w sali zabaw Cztery Słonie i Ninja Park.

Cena za dziecko wynosi 25 zł. Czas trwania zabawy-2h

Kawa, herbata dla opiekunów bezpłatnie.

Istnieje możliwość zamówienia poczęstunku dla dzieci (pączek i soczek) w kwocie 5zł/dziecko

Jednorazowo w naszych salach może przebywać do 100 dzieci. Jeśli grupa jest bardzo liczna (pow.100 dzieci) możemy zapewnić zabawę w wynajętej przez nas sali. Koszt takiej zabawy ustalany jest indywidualnie.

Możemy również przyjechać do Państwa placówki. Zapewniamy wtedy nagłośnienie i wszelkie potrzebne atrakcje.

Rezerwacja zabawy pod numerem: 697-905-011 oraz 697-905-057 lub przez formularz kontaktowy w zakładce ,,kontakt".
 

DZIEŃ KOBIET 2020-,,DZIEWCZYNY MAJĄ MOC!"

Naszą  propozycją na Dzień Kobiet są warsztaty DIY, czyli zrób to sam. Własnoręcznie przygotowane wyroby pobudzą u dzieci kreatywność, ale przede wszystkim dostarczą im mnóstwo radości. Rzeczy przygotowane podczas naszych warsztatów dzieci zabiorą ze sobą do domu. Własnoręczne prace świetnie nadają się na prezent, a jak wiadomo żaden upominek nie sprawi tak dużej radości jak ten wykonany samodzielnie. W czasie naszego spotkania zapoznamy chłopców i dziewczynki z podstawowymi zasadami savoir-vivre, które powinien znać każdy dżentelmen i każda dama. Podczas spontanicznych scenek teatralnych, sprawdzimy czy dzieci są dobrymi aktorami i czy zapoznały się z zasadami savoir-vivre.

Podczas warsztatów dzieci będą miały okazję przygotować (do wyboru):

  • musujące kule do kąpieli,

  • pachnące żelki do kąpieli,

  • mydełka,

  • ozdoby z masy porcelanowej.

Oprócz wyżej opisanych warsztatów DIY możemy zaproponować również warszaty kulinarne, podczas których dzieci wykonają własnoręcznie pizzerki lub przepyszne lizaki z przygotowanych przez nas składników. Dziewczyny otrzymają od nas pamiątkowe dyplomy.

Po warsztatach na dzieci czeka zabawa w sali zabaw Cztery Słonie i Ninja Park.

 

Cena za warsztaty wynosi 25zł/dziecko. Czas trwania warsztatów - 2x45 min (zajęcia i zabawa), cały pobyt dzieci na sali to 2h (przebranie ubranie, przerwa).

 

Kawa, herbata dla opiekunów bezpłatnie.

Istnieje możliwość zamówienia poczęstunku dla dzieci (pączek i soczek) w kwocie 5zł/dziecko lub deser lodowy 10zł/dziecko.

Rezerwacja zabawy pod numerem: 697-905-011 oraz 697-905-057 lub przez  formularz kontaktowy w zakładce ,,kontakt".

PIERNICZKOWE WARSZTATY

W okresie przedświątecznym zapraszamy wszystkie dzieci na warsztaty cukiernicze połączone z zabawą w naszych salach zabaw. Podczas pierniczkowych warsztatów dzieci własnoręcznie udekorują po 2 ciasteczka. Pięknie opakowane pierniczki najmłodsi mogą wręczyć bliskim jako prezenty pod choinkę. Nie zabraknie również rozmowy na temat bożonarodzeniowych tradycji oraz tego, co dzieci lubią w świętach najbardziej.

Druga część naszego spotkania upłynie pod znakiem beztroskiej zabawy w Czterech Słoniach i Ninja Parku. Nasze Animatorki nauczą dzieci tańców animacyjnych, nie zabraknie też zabaw i konkurencji dla najmłodszych.

Cena za dziecko wynosi 20 zł. Czas trwania warsztatów - 2x45 min (zajęcia i zabawa), cały pobyt dzieci na sali to 2h (przebranie ubranie, przerwa).

Kawa, herbata dla opiekunów bezpłatnie.

Istnieje możliwość zamówienia poczęstunku dla dzieci (pączek i soczek) w kwocie 5zł/dziecko.

 

 

 

 


 

STAŁE WARSZTATY

ZAPRASZAMY ZORGANIZOWANE GRUPY PRZEDSZKOLNE       I SZKOLNE NA WARSZTATY TEMATYCZNE POŁĄCZONE Z ZABAWĄ W NASZYCH SALACH ZABAW! MOŻEMY TAKŻE POJECHAĆ DO WASZEGO PRZEDSZKOLA LUB SZKOŁY!

Centrum Zabawy i Rozwoju ,,Pinezka" proponuje interesujące warsztaty:

1. WARSZTATY Z SENSOPLASTYKI

Są to warsztaty, które kształtują kreatywne i twórcze myślenie. Sensoplastyka pozytywnie wpływa na rozwój wszystkich zmysłów: węchu, wzroku, dotyku, smaku oraz słuchu. Dzięki odpowiednio przystosowanej przestrzeni, w której kreatywna zabawa odbywa się na podłodze, dzieci czują się bezpiecznie i swobodnie. Poprzez mnogość faktur oraz całej palety ekologicznych barw pomagamy uwolnić naturalną ekspresję twórczą dzieci. Podczas Sensoplastyki wykorzystujemy tylko i wyłącznie bezpieczne produkty spożywcze takie jak np. makaron, różnego rodzaju mąk, przyprawy oraz ziarnistości. Aby dziecko czuło się komfortowo nie używamy fartuchów. W trakcie naszych spotkań nie trzymamy się sztywno przepisów na masy plastyczne i farby - eksperymentujemy. Na warsztatach nie pośpieszamy - dajemy sobie czas, zadajemy pytania - nie wydajemy poleceń. Po warsztatach na dzieci czeka świetna zabawa na naszej konstrukcji.

 

2. KREATYWNE WARSZTATY

Jest to oferta jest skierowana  dla dzieci 3 do 6 lat. Na dzieci czeka kreatywna zabawa  sensoryczna z masami kinetycznymi, plasteliną oraz plaimaisami, czyli kukurydzianymi kolorowymi klocuszkami. Każde dziecko może wykonać tyle prac, ile zechce i zabrać do domu. Oprócz tego czeka na dzieci zabawa z Animatorkami oraz szaleństwo na konstrukcji zabawowej w Czterech Słoniach i Ninja Parku (zjazdy do basenu z kuleczkami, skoki na trampolinie, wyścigi w tunelach, tory przeszkód). Na koniec każdy uczestnik otrzyma  dyplom!

 

3. KULINARNE WARSZTATY

Jest to propozycja dla tych małych i większych łasuchów. Podczas warsztatów dzieci, oczywiście ubrane w fartuszki, wykonają własnoręcznie lodowe deserki z bitą śmietaną i owocami, kolorowe kanapeczki,pyszne sałateczki lub będą miały okazję udekorować kruche ciasteczka. Oczywiście to nie wszystko-opowiemy małym kucharzom co jeść, by zdrowo rosnąć i mieć siłę do zabawy. Porozmawiamy o witaminach, warzywach i owocach i oczywiście skosztujemy deserków. Tak upłynie pierwsza część warsztatów. W drugiej części dzieci będą miały okazję, oczywiście pod okiem animatorek, poszaleć na konstrukcji zabawowej. Na koniec każdy uczestnik otrzyma  dyplom!

 

4. SLIMOWY ZAWRÓT GŁOWY

Są to warsztaty zarówno dla przedszkolaków, jak i uczniów klas 0,I i II szkoły podstawowej.  Podczas zajęć dzieci wykonają modne ostatnio slimy(oczywiście pod okiem animatora). Będzie można nadać im kolor oraz udekorować kolorowym brokatem. Dzieci otrzymają zapakowane slimy i zabiorą je do domu, przedszkola lub szkoły.Na koniec każdy uczestnik otrzyma  dyplom!

Cena za dziecko wynosi 20 zł. Czas trwania warsztatów - 2x45 min (zajęcia i zabawa), cały pobyt dzieci na sali to 2h (przebranie ubranie, przerwa).

Kawa, herbata dla opiekunów bezpłatnie.

Istnieje możliwość zamówienia poczęstunku dla dzieci (pączek i soczek) w kwocie 5zł/dziecko.

W przypadku warsztów z dojazdem do placówki cena jest ustalana indywidualnie, w zależności m.in.od liczby dzieci.

 

Rezerwacja zabawy pod numerem: 697-905-011 oraz 697-905-057 lub przez formularz kontaktowy w zakładce ,,kontakt".